Konkurs ofert

Organizowanie i prowadzenie działań w zakresie przeciwdziałaniu palenia tytoniu oraz innym uzależnieniom 2

DATA PUBLIKACJI: 28.02.2017

DATA SKŁADANIA: 6.03.2017

Ogłoszenie konkursu ofert na realizację zadań:

Organizowanie i prowadzenie działań w zakresie przeciwdziałaniu palenia tytoniu oraz innym uzależnieniom

Na podstawie art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej

Zamawiający/Udzielający zamówienia:

Wrocławskie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Sekcja ds. Programów Zdrowotnych i Promocji Zdrowia z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podróżnicza 26/28

zaprasza do składania ofert i wzięcia udziału w konkursie ofert na realizację zadania:

Do składania ofert i uczestnictwa w konkursie zaprasza się osoby prawne i jednostki organizacyjne i osoby fizyczne.

Okres obowiązywania umowy: od dnia podpisania umowy do 15.12.2017

Oferta powinna być sporządzona na formularzu ofertowym, który wraz ze szczegółowymi warunkami konkursu ofert oraz wzorem umowy dostępny jest na stronie internetowej www.spzoz.wroc.pl w zakładce Konkurs ofert.

Z w/w materiałami zainteresowani mogą zapoznać się również w siedzibie Udzielającego zamówienia. Szczegółowych informacji udziela p. Ewa Krawczyńska Wrocławskie Centrum Zdrowia SPZOZ, Sekcja do Spraw Programów Zdrowotnych i Promocji Zdrowia, Wrocław ul. Podróżnicza 26/28 pokój 105:

Termin i miejsce składania ofert: 06.03.2017 do godz. 10.00

w siedzibie udzielającego zamówienia: Wrocławskie Centrum Zdrowia SPZOZ, Sekcja do Spraw Programów Zdrowotnych i Promocji Zdrowia ,Wrocław ul. Podróżnicza 26/28, pokój 105

Oferty należy składać pod rygorem odrzucenia, w formie pisemnej, w zamkniętych kopertach

i oznaczonych zgodnie z wzorem wskazanym w szczegółowych warunkach konkursu ofert:

Oferta przesłana pocztą będzie potraktowana jako złożona w terminie, jeżeli wpłynie do Wrocławskiego Centrum Zdrowia SP ZOZ we Wrocławiu nie później niż w terminie składania ofert.

Termin otwarcia ofert: 06.03.2017 godz. 12:00 w pokoju 105, w siedzibie Udzielającego zamówienia.

Kryteria oceny ofert stanowią:

  1. Wartość merytoryczna oferty, w tym stopień, w jakim oferta odpowiada warunkom szczegółowym konkursu.
  2. Dostępność udzielanych świadczeń
  3. Koszt realizacji zadania, w tym racjonalność kalkulacji kosztów w relacji do zakresu zadania, aktualnych średnich cen i stawek godzinowych na rynku usług,
  4. Kwalifikacje zawodowe i uprawnienia realizatora zadania, w szczególności certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie przeciwdziałania palenia tytoniu
  5. Dotychczasowe doświadczenie w realizacji zadań w zakresie problematyki objętej przedmiotem zamówienia w tym rzetelne oraz terminowe wykonywanie i rozliczanie zadań zleconych w ubiegłych latach

Rozstrzygnięcie konkursu ofert zostanie ogłoszone na stronie internetowej Wrocławskiego Centrum Zdrowia SPZOZ we Wrocławiu www.spzoz.wroc.pl i Tablicy ogłoszeń w siedzibie WCZ SP ZOZ we Wrocławiu do 06.03.2017 do godz. 15.30

Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia negocjacji z wybranymi oferentami. Przeprowadzenie negocjacji z oferentem nie oznacza wyboru jego oferty.

Zamawiający zastrzega możliwość wybrania kilku ofert w celu wykonania całości przedmiotu zamówienia.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu ofert w całości lub części oraz przedłużenia terminu składania ofert i terminu ogłoszenia o rozstrzygnięciu konkursu ofert bez podania przyczyny.

Oferentom przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w szczegółowych warunkach konkursu ofert.

Dyrektor WCZ SPZOZ

Wojciech Skiba

Data ogłoszenia 28.02.2017.r.

UWAGA!!!

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29.12.2017 do godziny 15.00