Konkurs ofert

Konkurs Ofert na edukację zdrowotną rodziców/opiekunów uczniów wrocławskich szkół podstawowych w ramach Programu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) 2019

DATA PUBLIKACJI: 28.06.2019

DATA SKŁADANIA: 12.07.2019

ZNAK SPRAWY: DPZ.42.22.4.2019

Wrocławskie Centrum Zdrowia SP ZOZ

ogłasza konkurs ofert

na edukację zdrowotną rodziców/opiekunów uczniów wrocławskich szkół podstawowych w ramach „Programu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)"

Organizatorem konkursu ofert jest Wrocławskie Centrum Zdrowia SP ZOZ z siedzibą we Wrocławiu ul. Podróżnicza 26/28.

Przedmiotem konkursu jest przeprowadzenie edukacji zdrowotnej rodziców/opiekunów uczniów wrocławskich szkół podstawowych w ramach programu pn. „Programu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)," zgodnie z Warunkami Szczegółowymi Konkursu.

Do składania ofert i uczestnictwa w konkursie zaprasza się podmioty wykonujące działalność leczniczą w rozumieniu ustawy z dnia 15.04.2011 roku o działalności leczniczej, które zatrudniają lekarzy onkologów, chirurgów onkologów, ginekologów-onkologów, pediatrów, lekarzy specjalistów chorób zakaźnych, lub lekarzy w trakcie wyżej wymienionych specjalizacji, lub osoby posiadające wskazane kwalifikacje zawodowe.

Termin realizacji programu zdrowotnego obejmuje okres: od dnia podpisania umowy do 30.11.2019

Miejsce realizacji zadania: Wrocław.

Zasady przeprowadzenia konkursu, informacje o wymaganej dokumentacji ofertowej, wykaz zadań w programie, zasady ich realizacji, wymagania stawiane Oferentom określone zostały w „Warunkach Szczegółowych Konkursu". Ofertę konkursową należy złożyć na Formularzu Ofertowym udostępnionym przez Organizatora Konkursu.

Dokumentację konkursową zawierającą: Warunki Szczegółowe Konkursu i Formularz Ofertowy można odebrać osobiście we Wrocławskim Centrum Zdrowia SP ZOZ ul. Podróżniczej 26/28, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-15.00 pok. Nr 207 lub pobrać w wersji elektronicznej ze strony: www.spzoz.wroc.pl.

Oferty należy składać w zamkniętej kopercie z napisem:

Konkurs ofert na edukację zdrowotną rodziców/opiekunów uczniów wrocławskich szkół podstawowych w ramach „Programu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)"

w sekretariacie Wrocławskiego Centrum Zdrowia SP ZOZ ul. Podróżnicza 26/28, pok. Nr 104, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15.00.

Termin składania ofert upływa 12 lipca 2019 r. o godz. 10.00.

Kryteria oceny ofert:

§kwalifikacje zawodowe personelu medycznego,

§możliwość zorganizowania zajęć edukacyjnych we wskazanych 40 miejscach/szkołach podstawowych w terminach wyznaczonych przez szkoły,

§dotychczasowe doświadczenie Oferenta w realizacji programów profilaktyki onkologicznej w szczególności w zakresie profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego HPV,

§doświadczenie w zakresie prowadzenia edukacji zdrowotnej,

§koszt realizacji programu, w tym cena przeprowadzenia zajęć edukacyjnych w jednej placówce dla rodziców/opiekunów.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 lipca 2019 r. do godziny 15:00. Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości w formie informacji zamieszczonej na tablicy ogłoszeń we Wrocławskim Centrum Zdrowia SP ZOZ przy ul. Podróżniczej 26/28 oraz na stronie internetowej www.spzoz.wroc.pl

Termin związania ofertą obowiązuje 30 dni od upływu terminu składania ofert.

Informację o możliwości odwołań i protestów zawierają Warunki Szczegółowe Konkursu.

Dyrektor Wrocławskiego Centrum Zdrowia SP ZOZ