Zapraszamy do Szkoła Rodzenia

Serdecznie zapraszamy Wrocławianki w ciąży do udziału w zajęciach Wrocławskiej Szkoły Rodzenia.


W okresie obostrzeń epidemicznych związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zajęcia będą prowadzone w formie on line dwa razy w tygodniu po 2 godziny w wybranych dniach tygodnia w godzinach popołudniowych. Kurs liczy 20 godzin zajęć teoretycznych. Spotkania edukacyjne prowadzone są przez doświadczone położne, psycholożkę, pediatryczkę i dentystkę.

Po zniesieniu restrykcji epidemicznych zajęcia będą odbywały się w trybie stacjonarnym we Wrocławskiej Szkole Rodzenia w Przychodni Stabłowice w pełnym

wymiarze czasu tj.40 godzin -10 tygodni. Oferujemy zajęcia teoretyczne, ćwiczenia umiejętności oraz ćwiczenia gimnastyczne i relaksacyjne.

W programie uwzględnione są zagadnienia z zakresu ciąży, przygotowania do porodu i akt narodzin, do okresu połogowego, karmienia piersią, opieki nad noworodkiem. Propagujemy zachowania prozdrowotne w okresie okołoporodowym.

Prosimy o zgłaszanie się zainteresowanych Pań codziennie drogą telefoniczną w godzinach od 9.00-15.00 pod numerem 691852069 lub drogą elektroniczną na adres e mail: ljedrzejewska@spzoz.wroc.pl

Po przeprowadzonej rozmowie będzie przesłana według życzeń karta zgłoszeń i rozpoczną się procedury kwalifikacyjne do WSR.

Do miłego usłyszenia

Leokadia Jędrzejewska

koordynator programu Zdrowa Mama i Dziecko

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności.